Shakira dhe Pique janë bashkë (Foto)

Shakira dhe Pique janë bashkë (Foto)

Futbollisti i Barcelonës dhe këngëtarja kolumbiane kanë shuar të gjitha spekulimet rreth ndarjes. Pique ka postuar një fotografi ku shihet Shakira

Futbollisti i Barcelonës dhe këngëtarja kolumbiane kanë shuar të gjitha spekulimet rreth ndarjes.

Pique ka postuar një fotografi ku shihet Shakira duke u pregaditur për perfomancën e radhës.

Dashuria e tyre nisi në vitin 2010, dhe kanë dy djem.

Shakira dhe Pique konsiderohen si çifti më i përfolur në skenën botërore dhe secila paraqitje e tyre ka rrëmbyer vëmendjen.

Pique së fundmi ishte në qendër të medieve për kërkesën e tij të hapur për pavarësi të Katalunisë.

COMMENTS