Set fotografish ‘zjarr’ nga Nicki Minaj (Foto)

Gazetarja e njohur sulmon keq Encën: Pa pikë turpi, tani s’do i themi më ‘pjeshka’ por…. (Video)
Andina Pura përfaqesuesja e Kosovës në ‘Miss Globe’, e veshur kuq e zi e me flamurin e Kosovës në duar mahnit botën (Foto)

Format e saj bombastike i ka shfaqur edhe këngëtarja Nicki Minaj, nëpërmjet një seti fotografik të publikuar në Instagram.

33 vjeçarja kishte veshur një kostum të ngushtë dhe të zi që tregonte shumë, të kombinuar me një palë çizme-rrjetë.
Në imazhet tjera, ajo e ndërroi kostumin e zi me një tjetër ngjyrë rozë, po aq provokues sa i pari.

Nicki Minaj 1

Nicki Minaj 2

Nicki Minaj 3

Nicki Minaj 4

Nicki Minaj 5

Nicki Minaj Ballina

COMMENTS