Seldi publikon foto të Mimozës nga shtrati (Foto)

Seldi publikon foto të Mimozës nga shtrati (Foto)

Çifti i ri i estradës Seldi dhe Mimoza po e shijojnë qdo ditë e mmë shumë dashurinë e tyre. Ai në Instastory ka hedhur një fotografi ku shihet

Çifti i ri i estradës Seldi dhe Mimoza po e shijojnë qdo ditë e mmë shumë dashurinë e tyre.

Ai në Instastory ka hedhur një fotografi ku shihet Mimoza duke fjetur.

Përmes kësaj foto ai përpos që ka fokusuar Mimozen, ai ka bërë edhe të ditur aritjen e 1 milion klikimeve të këngës së re ‘Dashni’.

Ky projekt i tyre erdhi pas fejesës shumë të komentuar dhe është dueti i dytë i tyre, pas ‘Pare pare’ të publikuar para 5 viteve.

COMMENTS