Seldi nis ‘gjuetinë’, zbulohen mesazhet me studenten (Foto)

Seldi nis ‘gjuetinë’, zbulohen mesazhet me studenten (Foto)

“Qeshu” Jachki dhe BB Poqi (Video)
Yjet e estradës shqiptare të cilët u bënë prindër në vitin 2017 (Foto)

Duhet ta pranojmë, Seldi është një nga beqarët më të pëlqyer aktualisht.

Këngëtari është rikthyer bujshëm me bashkëpunimin e tij me Sinan Hoxhën, ndërsa pajtimi me të e riktheu në vëmendjen e të gjithëve.

Megjithatë, pas ndarjes nga e fejuara e tij Dafina Zeka, Seldi është ende në kërkim të dashurisë. Dëshmi për këtë janë edhe mesazhet e fundit private, që këngëtari i ka shkëmbyer me një vajzë në Instagram.

Mesazhet e publikuara nga ‘Blitz’, tregojnë flirtin e këngëtarit me vajzën që me sa duket se ka pëlqyer. Por a është ky fillimi i një historie të re dashurie? Mbetet ta tregojë koha…

COMMENTS