Seksi modelja Rita Ora (Foto)

Këngëtarja nga Prishtina Rita Ora nuk është e suksesshme vetëm në muzikë. Ajo është edhe një modele e shkëlqyer. Këtë e ka dëshmuar kur 25 vjeçarja

Këngëtarja nga Prishtina Rita Ora nuk është e suksesshme vetëm në muzikë. Ajo është edhe një modele e shkëlqyer.

Këtë e ka dëshmuar kur 25 vjeçarja kosovare shkëlqeu në reklamimin e linjës së saj të të brendshmeve për ‘Vanity Fair Italia’, përcjellë zico.tv

Kohët e fundit Rita Ora ka ndryshuar sërish ‘look’. Këngëtarja e famshme është parë mbrëmjen e së martës me flokë më të shkurtra dhe kaçurrela.

Kjo pamje e re e saj vjen pas disa javësh kur na kishte mësuar me flokë shumë të gjata.

seksi-modelja-rita-ora-2

seksi-modelja-rita-ora-3

COMMENTS