Së shpejti nis sezona e dytë e n’ZOOM (Video)

Bashkëshortja e Elvisit Presleyt, Priscilla duket si 40-vjeçare (Foto)
Ironizon Sharon Stone: Nuk kam kohë për depilim, e lëre më për ndërhyrje kirurgjike (Foto)

Emisioni i showbizit n’ZOOM rikthehet në shtator.

Shumë befasi ju presin sa i përket botës së showbizit vendor dhe atij ndërkombëtar.

n’ZOOM me autore dhe moderatore Albina Zeneli është prodhim i portalit arbresh.info dhe transmetohet të premten nga ora 19:00.

Atë mund ta ndiqni në kanalin zyrtar të Youtube e arbresh.info si dhe në ora 20:00 në Zico Tv.

Ja promo e sezonës së re.

COMMENTS