‘Sasa’ pozon me një mashkull në shtrat (Foto)

‘Sasa’ pozon me një mashkull në shtrat (Foto)

Reagimi i të rinjve britanikë kur dëgjojnë Era Istrefin, Noizy-n dhe Encën? (Video)
Ja si ka ndikuar terapia tek Katy Perry

Aktorja më e pëlqyer e serialit ‘O sa mirë’ kohëve të fundit padyshim është ‘Sasa’.

‘Sasa’ emri i të cilës është Adriana Matoshi sot ka bërë diçka sensuale.

Ajo në rrjetin social Instagram ka postuar një fotografi ku shihet me një mashkull shtrirë në shtrat.

Për më shumë shikoni foton ku mbishkrimi i saj është ‘Feeling Artiste’.

COMMENTS