Sasa e ‘O sa mirë’, publikon imazhe të ‘nxehta’ (Foto)

Është nënën e katër fëmijëve por pamja e saj tregon një vajzë shumë të re. E këtë më së miri e dëshmojnë fotografit e fundit të postuara nga vetë a

Është nënën e katër fëmijëve por pamja e saj tregon një vajzë shumë të re.

E këtë më së miri e dëshmojnë fotografit e fundit të postuara nga vetë aktorja.

Bëhet fjalë për aktoren kosovare Adriana Matoshin, të cilën të gjithë e njohim më mirë nga seriali “O sa mirë”, në rolin e Sasës.

Së fundmi aktorja ka postuar disa fotografi të cilat nuk mund të ikin pa u komentuar.

Në këto fotografi të publikuara Adriana duket shumë seksi dhe tërheqëse./A.i/

COMMENTS