Sapo u nda një nga çiftet më të përfolur të showbizit (Foto)

Sapo u nda një nga çiftet më të përfolur të showbizit  (Foto)

Ata të dy u përfolën kaq shumë për një lidhje me njëri tjetrin, por publikisht nuk e pranuan kurrë. Po flasim për moderatoren bukuroshe, Kiara Tito

Ata të dy u përfolën kaq shumë për një lidhje me njëri tjetrin, por publikisht nuk e pranuan kurrë.

Po flasim për moderatoren bukuroshe, Kiara Tito dhe këngëtarin Butrint Imeri.

Të rinjtë u fotografuan duke drekuar së bashku, por Kiara në intervistën e saj për Thumb u shpreh se kishin qenë me disa miq, por paparaci kishte zgjedhur momentin për të fotografuar kur nuk kishte pasur njeri tjetër në tavolinë përveç të dyve.

Butrinti nga ana tjetër, me ‘oratorinë’ e tij u mundua ta mohojë lidhjen me Kiarën, por në një foto të postuar në Instagram ku shfaqej në të njejtën pishinë, ku ndodhej edhe Kiara duket se i demaskoi të dy.

Ama, si çdo fillim që ka një fund, edhe lidhja e të dyve duket se mbaroi!

Dy personazhet e njohur nuk e ndjekin më njëri tjetrin në Instagram dhe kjo mund të shihet mjaft thjesht në profilin e të dyve në rrjetin social.

Kjo mund të jetë një zënkë e momentit mes të dyve, siç ndodh zakonisht, dhe shpresojmë që të jetë e tillë!

Gjithsesi, fjala e fundit u mbetet dy protagonistëve të kësaj historie dhe askujt tjetër.

COMMENTS