Sali Berishës vjeshta i duket pranverë! (Foto)

Sali Berishës vjeshta i duket pranverë! (Foto)

Morena Taraku takohet me Esmerin (Foto)
Çfarë po ndodh, YouTube bllokon projektin e ri të Butrint Imerit? (Foto)

Ish-kryeministri Sali Berisha ndonëse është një ndër politikanët më aktiv në jetën parlamentare shqiptare, ka mbushur sot 72 vjeç.

Berisha shkruan në rrjetet sociale për ditën e tij të lindjes duke theksuar se vjeshta e tij i duket si pranverë.

Sot 72 vjeç!

Miq, është fitore dhe bekim të bëhesh 72 vjeç dhe të të duket vjeshta si pranverë! Mirënjohje të pakufishme Zotit, Lilit e të gjithë familjarëve, miqve, të afërmve, bashkëpunëtorëve, mbështetësve të mi, që me dashuri, përkushtim të madh më kanë shoqëruar dhe aq shumë më kanë ndihmuar, mbështetur, frymëzuar përgjatë këtij rrugëtimi. Zoti i bekoftë!! Sb’, shkruan Berisha në Facebook.

sali-berishes-vjeshta-i-duket-pranvere-foto

COMMENTS