Sabri Fejzullahu publikon ‘Albanesen’ e tij (Video)

Sabri Fejzullahu publikon ‘Albanesen’ e tij (Video)

Çfarë po ndodhë me Morena Tarakun? (Foto)
Premierë: Blunt dhe Real publikojnë “Pare si Thaçi, Pare si Rama” (Video)

Ashtu edhe siç ishte paralajmëruar ditë më parë, këngëtari i njohur Sabri Fejzullahu, ka publikuar projektin më të ri.

Kënga titullohet ‘Albanese’ ndërsa në videoklip Sabriu shfaqet vjen plot stil, përcjellë zico.tv

Kënga e re e lansuar në YouTube është finalizuar me klip nga Dashnor Asllani dhe Visar Lokaj.

Ndryshe, Sabriu është njëri nga këngëtarët më aktiv të skenës, pavarësisht moshës dhe karrierës së gjatë muzikore.

COMMENTS