Sabri Fejzullahu befason çiftin, e bën nusen të qaj (Video)

Sabri Fejzullahu befason çiftin, e bën nusen të qaj (Video)

Këngëtari Sabri Fejzullahu javën që shkoi mbushi plot 70 vite. Ai ende është i fortë dhe kohë pas kohe freskon adhuruesit e tij me krijime të reja

Këngëtari Sabri Fejzullahu javën që shkoi mbushi plot 70 vite.

Ai ende është i fortë dhe kohë pas kohe freskon adhuruesit e tij me krijime të reja muzikore.

Mjeshtri i muzikës iishte aktiv edhe në dasma këtë vit.

Në një dasmë realizuar nga JD Weedings shihet ai teksa çiftit i kishte bërë një befasi.

Sabri Fejzullahu u shfaq duke i thënë disa fjalë dhëndrit dhe nuses, e kjo e fundit nuk i ndali lotët.

Shikoni videon e mëposhtme:

COMMENTS