Rudina bën gabim në emision, bëhet hit në internet (Video)

Rudina bën gabim në emision, bëhet hit në internet (Video)

Rudina Magjistari krejt rastësisht është shndërruar në një fenomen në rrjetet sociale.

Bukuroshja është shfaqur e jashtëzakonshme në puntatën e fundit.

Ajo kishte mysafir Erik Fullanin, një nga meshkujt më të pëlqyer në rrjetet sociale.

Dhe, kësaj radhe nuk rrëmbeu vëmendjen ajo me dukjen dhe nivelin e emisionit që drejton, por për një gabim që ka bërë.

Teksa Erik Fullani pranoi se emrin ja ka vendosur motra, kurse pyetja e Rudinës ishte ajo që tërhoqi vëmendjen.

‘Motra është më e madhe, apo më e vogël?’, e pyeti ajo.

Kjo video tashmë po bën xhiron në rrjetet sociale dhe natyrisht se prezantuesja e radhës në puntatat e ardhshme do të ketë më shumë kujdes.

COMMENTS