‘Rrugëtim pas rrugëtimi’ kështu duket edhe sot Shyhrete Behluli (Foto)

‘Rrugëtim pas rrugëtimi’ kështu duket edhe sot Shyhrete Behluli (Foto)

‘The Sun’ shkrim për Eugent Bushpepën (Video)
Njihuni me ‘binjaken’ e Soni Malajt, ngjashmëria e tyre është e ‘frikshme’ (Foto)

Shyhrete Behluli është këngëtarja e njohur shqiptare e muzikës popullore e cila ndryshe njihet edhe si një nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Edhe ka mbi dyzet vite në skenë dhe ende po vazhdon të jetë shumë aktive në koncerte dhe sigurishtë projekte të reja, shkruan Indeksonline.

Këtë e ka treguar edhe vetë përmes një postimi në llogarinë e saj në ‘Instagram’ ku shfaqet ajo me bashkëshortin e saj kurse fotografinë e kishte përcjell edhe me një shkrim.

‘Rrrugëtim pas rrugëtimi’ kishte shkruar Shyhretja duke iu referuar koncerteve dhe angazhimeve të saj të shpeshta.

COMMENTS