Rritet Florian Beqiri – Pamjet kur ka qenë më i vogël (Video)

Përkundër moshës që ka, këngëtari Florian Beqiri gëzon një sukses të madh në estradën shqiptare. Ai sot feston ditëlindjen dhe mbush 17 vjet, përcj

Përkundër moshës që ka, këngëtari Florian Beqiri gëzon një sukses të madh në estradën shqiptare.

Ai sot feston ditëlindjen dhe mbush 17 vjet, përcjellë zico.tv

Këtë e ka bërë të ditur vetë nëpërmjet një fotografie të postuar përkrah së cilës ka marrë urime të shumta nga familjarë, miq e fansa.

Ne kemi zgjedhur këtë video për t’ua kujtuar Florianin, ku me Adrian Gaxhën për bashkëpunimin ‘Kjo zemër’ patën rrëmbyer çmimin kryesor në edicionin e 9-të të Zhurma Video Music Awards.

COMMENTS