Rrëfimi emocional i lezbikes në BBA9: Kam përjetuar dhunë, ëndërroj…

Miley Cyrus shtatzënë! (Foto)
Zbulohet i dashuri futbollist i shqiptares që përfaqëson Qipron në Eurovizion 2018 (Foto)

Njëra nga banoret lezbike në edicionin e 9-të të reality show ‘Big Brother Albania’, Kei ka bërë sonte një rrëfim emocional, ku ka folur për jetën e saj nga fëmijëria, përcjellë zico.tv

Kei ka thënë se familja e ka pritur mirë orientimin e saj seksual por që ka përjetuar tmerr e dhunë psikologjike nga njerëzit tjerë jashtë familjes.

Kei ka zbuluar se ka qenë tezja e saj, ajo e cila e ka kuptuar e para orientimin seksual të saj, dhe se i ka dhënë mbështetje të madhe vajzës.

E pyetur nga Arbana se a do të dëshironte që të kishte fëmijë, Kei ka thënë se e ëndërron këtë gjë. Madje do të ndihej nëna më e bekuar në botë.

COMMENTS