Rrahje në Prishtinë, intervenon Policia (Video)

Ministria e Shëndetësisë blen barnat më shtrenjtë sesa çmimi në treg
Zeka reagon ndaj Kurtit: ‘U ke rënë në gjunjë Mustafës e Pacollit’

Para pak minutash në qendër të Prishtinës ka ndodhur një kacafytje.

Dy persona kanë fyer njëri-tjetrin dhe aty ka filluar rrahja tek Hotel Grandi.

Arbresh.info ka siguruar një video ku shihet momenti kur Policia e Kosovës ka nxjerr nga vetura shoferin e makinës së zezë.

Zëdhënësja e Policisë për Rajonin e Prishtinës Flora Ahmeti në një prononcim për arbresh.info tha se një person është lënduar dhe është dërguar për trajtim të mëtutjeshëm.

Ja video ku shihet ky moment.

COMMENTS