Rrahje masive në një lokal në Gjilan, përfshihen edhe policë

Në fshatin Uglar të Gjilanit janë arrestuar tetë të dyshuar meshkuj pasi që të njëjtin në një lokal janë rrahur në mes veti. Lëndime trupore kane

Në fshatin Uglar të Gjilanit janë arrestuar tetë të dyshuar meshkuj pasi që të njëjtin në një lokal janë rrahur në mes veti.

Lëndime trupore kane pësuar të gjithë të dyshuarit dhe dy zyrtarë policorë të cilët kanë intervenuar në rast.

Te gjithë të lënduarit kane pranuar tretman mjekësor ne Spitalin Rajonal të Gjilanit.

Me urdhër të prokurorit pas intervistimit shtatë nga të dyshuarit dërgohen në mbajtje ndërsa një lirohet në procedurë të rregullt.

Rasti është hapur si ‘lëndim trupor/pengim i personit zyrtarë’.

COMMENTS