Rrahje masive në Gjakovë – një i arrestuar

Rrahje masive në Gjakovë – një i arrestuar

Ramushi u lirua në ditën e lindjes së djali të tij Gjinit
KQZ akrediton mbi 20 mijë vëzhgues për zgjedhjet e 11 qershorit

4 persona janë përfshirë në një përleshje dje në rrugën ‘Sadik Stavileci’ në Gjakovë, raportojnë autoritetet policore.

Sipas policisë, 4 të dyshuarit e përfshirë në përleshjen fizike pas një mosmarrëveshjeje, kanë pësuar lëndime trupore, ndërsa janë dërguar për trajtim mjekësor, përcjellë zico.tv

Njëri prej të dyshuarve është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

COMMENTS