Rrahje dhe zhveshje për dashnoren e burrit (Video)

Rrahje dhe zhveshje për dashnoren e burrit (Video)

Lepujt nuk i durojnë temperaturat e larta (Video)
Është 105 vjeçe, por i di saktë ditëlindjet e 51 nipërve

Ky duhet të jetë momenti më i vështirë i ‘viktimës’. Një video e publikuar në rrjet tregon momentin kur një grua e panjohur rrahu keq dhe e tërhori zvarrë, dashnoren e burrit.

Ngjarja ka ndodhur në Kinë ku në video shihet bashkëshortja e cila nuk ja lëshon flokët femrës tjetër.

Ajo e qëllon në vende të ndryshme të trupit, ndërsa për një moment provon edhe ta zhveshë.
Ngjarja e postuar në rrjete sociale është përshkruar si hakmarrje ndaj gruas që donte t’ia merrte burrin.

COMMENTS