Rrah babanë dhe vëllain, policia arreston një person në Gjilan

Rrah babanë dhe vëllain, policia arreston një person në Gjilan

RTV21 ndërpret sinjalin digjital (Video)
Numërohen 95% e votave, vazhdon të prijë PAN-i, VV-ja e dyta

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Gjilan, i cili dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj babait dhe vëllait të tij.

‘Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që i njëjti kishte sulmuar fizikisht babanë dhe vëllain e tij.

Viktimat kanë pranuar trajtim mjekësor dhe me vendim të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari është dërguar në mbajtje’, thuhet në raport të Policisë.

COMMENTS