Ronela Hajati tërheqëse në të brendshme (Foto)

Yll Limani dhe 2po2 bëhen bashkë për një këngë të re, bazuar në një ngjarje të vërtetë (Video)
Era Istrefi afër lansimit të premierës me reperin e famshëm (Foto)

Ronela Hajati gjithmonë di si të ‘godas’.

Këngëtarja Ronela Hajati ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale me anë të fotografive që poston, e kësaj here ajo ka provokuar me publikimin e një fotografie.

Ronela Hajati ka publikuar një fotografi ku ajo duket shumë seksi në një pozitë provokuese dhe tërheqëse.

COMMENTS