Ronela Hajati dhe Lyrical Son sjellin këngën ‘Sonte’ (Video)

Pritja e adhuruesve të tyre tashmë ka marrë fund. Dyshja e këngëtarve Ronela Hajati dhe Lyrical Son kan publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri të

Pritja e adhuruesve të tyre tashmë ka marrë fund.

Dyshja e këngëtarve Ronela Hajati dhe Lyrical Son kan publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri të titulluar ‘Sonte’.

Kënga është e shoqëruar me videoklip, dhe me një ritëm veror, shkruan zico.tv

Ndryshe Ronela bashkëpunimin e fundit e kishte me këngëtarin nga Maqedonia, Adrian Gaxha e cila u mirëprit mjaft mir nga adhuruesit e të dy këngëtarëve.

Se sa do të pëlqehet tani bashkëpunimi i ri me Lyrical Son, pritet të shihet ditëve në vijim.

COMMENTS