Ronela Hajati blen çizme me çmim marramendës (Foto)

Nga një milion deri në një miliard dollarë: Gjashtë të famshmit që kanë siguruar pjesët e trupit (Foto)
Kaq romantik nuk e dinim Lorikun! Ja çfarë i dhuron Monicës (Foto)

Të njëjtat i kanë edhe Emina, Rita e yje të shumta botërore.

Këngëtarja e njohur shqiptare Ronela Hajati, aktualisht po qëndron në Amerikë.

Si duket ky vend e ka ‘çmendur’ paksa këngëtaren, të paktën kështu është prononcuar edhe vet.

Kjo pasiqë ajo ka blerë çizmet tendencë të kësaj vjeshte të cilat ‘Saint Laurent’ kushtojnë hiq më pak se 10 mijë dollarë.

‘Po jam çmendur por nuk mund t’u rezistoja”, ka shkruar Ronela në InstaStory ku ka publikuar edhe një fotografi të çizmeve.

Ato përbëhen prej 3 mijë gurëve Swarovski. Kurse pas tyre janë të fiksuara edhe shumë yje tjera botërore. Në garedrobën e tyre çizmet ‘Saint Laurent’ i kanë edhe Emina Çunmulaj dhe Rita Ora

COMMENTS