Ronaldo pëlqen videon e këngëtares shqiptare (Foto)

Cristiano Ronaldo ka pëlqyer videon e publikuar në Instagram të këngëtares kosovare me famë botërore Rita Orës. Futbollisti i njohur portugez, dhe

Cristiano Ronaldo ka pëlqyer videon e publikuar në Instagram të këngëtares kosovare me famë botërore Rita Orës.

Futbollisti i njohur portugez, dhe ylli i Real Madridit, ka pëlqyer videon e këngëtares kosovare, Rita Orës, në rrjetin social Instagram.

Rita ka pubklikuar një video çasti në kryqytetin francez në Paris, dhe Ronaldo nuk ka hezituar t’i bëj “like” asaj.

COMMENTS