Ronaldo lyen thonjtë e gishtave të këmbëve (Foto)

Anulohet koncerti, Drake shtrohet në spital
Bebe Rexha ‘çmend’ londinezët (Foto)

Një nga personazhet më të shquar të futbollit, Cristiano Ronaldo është vënë në ndjekje nga paparacët dhe sjell lajmin: Ronaldo ngjyros thonjtë e këmbëve!

Shpesh herë është raportuar se superylli portugez ka disa tipare të femrave dhe këtë e dëshmoi me fotografitë e fundit.

Të paktën në këtë përfundim kanë dalë ata që kanë parë këto foto, ndonëse nisur nga ngjyra e zezë e thonjve, ka edhe nga ata që mendojnë se ky mund të jetë një problem i tij me thonjtë.

Kujtojmë se Ronaldo është duke pushuar në plazhet fantastike spanjolle të Ibizas, ndërsa për shkak të një dëmtimi, të pësuar në finalen e ‘Euro 2016’, nuk do të luajë kundër Sevilës për Superkupën e Evropës.

Ronaldo lyen thonjte  2

Ronaldo lyen thonjte 1

Ronaldo lyen thonjte 3

COMMENTS