Ronaldinho dhe David Guetta bashkë për projekt muzikor

Ronaldinho dhe David Guetta bashkë për projekt muzikor

Këto janë format trupore të Adelinës pas lindjes së djalit (Foto)
Ja traileri me skenat e nxehta të filmit shqiptar (Video +18)

Futbollist e Dj janë bërë bashkë. Ronaldinho dhe dj i famshëm francez David Guetta do të sjellin së shpejti një projekt muzikor.

Këtë lajm e konfirmoi sot braziliani për ‘O Dia’, e përditshme në Rio, duke garantuar se do të vazhdojë karrierën e tij si futbollist.

‘Ekziston një projekt bashkëpunimi që dëshirojmë të realizojmë shumë shpejt’, deklaroi Ronaldinho, kampion i botës në vitin 2002.

‘Për momentin ende nuk është e konfirmuar. Ne u takuam në Las Vegas dhe ishte shumë e këndshme të takoje këtë fenomen të muzikës elektronike. Ne jemi njohur që në vitin 2002 në Paris’, ka thënë ylli i futbollit.

COMMENTS