Roma u kthehet fitoreve në Serie A

Roma u kthehet fitoreve në Serie A

Roma u është kthyer fitoreve pas humbjes nga Napoli javën e shkuar. Në kuadër të xhiros së tetë në Serie A, romakët fituan si mysafirë 0 me 1 ndaj Torinos. Aleksandar Kolarov shënoi golin e vetëm dhe të fitores për romakët. Në tabelë, Roma ka 18 pikë dhe është e pesta.

Roma u është kthyer fitoreve pas humbjes nga Napoli javën e shkuar.

Në kuadër të xhiros së tetë në Serie A, romakët fituan si mysafirë 0 me 1 ndaj Torinos. Aleksandar Kolarov shënoi golin e vetëm dhe të fitores për romakët.

Në tabelë, Roma ka 18 pikë dhe është e pesta.

COMMENTS