Role me salmon

Role me salmon

Një recetë e lehtë, e shpejtë dhe shumë e shijshme. Roletë me salmon mund t’i shërbeni për mëngjes, darkë si paragjellë ose thjeshtë kur të doni ju. T

Një recetë e lehtë, e shpejtë dhe shumë e shijshme. Roletë me salmon mund t’i shërbeni për mëngjes, darkë si paragjellë ose thjeshtë kur të doni ju. Të shijshme për çdo rast.

Përbërësit

2 petë tortilja
2 gjethe sallatë e gjelbër
100 gr salmon i tymosur
1 avokado
1 spec i kuq
kripë dhe piper i zi

Udhëzimet

Petat tortilja shtrijini dhe mbushini me salmonin e tymosur, avokadon, sallatën e gjelbër dhe specin.

Mbështillini, pritini dhe servojini.

COMMENTS