Roberti me urim të bukur për 28 nëntor me vajzën Renee (Foto)

Robert Berisha po shijon shumë kohën si baba. Më larg skenës muzikore dhe më shumë i përkushtuar ndaj familjes, Roberti po tregon se është një ba

Robert Berisha po shijon shumë kohën si baba.

Më larg skenës muzikore dhe më shumë i përkushtuar ndaj familjes, Roberti po tregon se është një baba i mirë i estradës.

Ai po kaon festën e 28 nëntorit me vajzën e vogël të tij, Reneen, të cilën edhe e ka maskuar dhe me të cilën po shijon festën e gjithë shqiptarëve.

‘Urime 28 nëntorin shqiptarë’, u shpreh Roberti në rrjetin social Instagram në postimin ku shihet vajza e tij.

Roberti pritet të sjellë së shpejti projekt të ri muzikor.

COMMENTS