Robert Pattinson merr rolin e psikopatit në ‘Good Time’ (Video)

Robert Pattinson merr rolin e psikopatit në ‘Good Time’ (Video)

Këto janë pozat ‘topless’ dhe krejtësisht lakuriq të modeles mitrovicase (Foto/Video +18)
‘I vuri duart në fyt së ëmës, si të ishte egërsirë’, letra e dajës së Eda Zarit

Ka qenë një vampir bukurosh, personazh i librave të Mopasan apo zbutës elefantësh, por ashtu si në filmin e tij të ri nuk e kemi parë kurrë.

Robert Pattinson portretizon një psikopat te quajtur Connie në trillerin kriminal ‘Good Time’. Personazhi i tij është i obsesionuar për lirimin e vëllait problematik nga burgu pas një tentative të dështuar për vjedhje.

COMMENTS