Robbie Williams puth LIVE moderatoren e ‘Sanremos’ (Video)

Festivali i njohur në Itali, Sanremo ka sjellur shumë befasi këtë vit. Ka qenë këngëtari britanik, Robbie Williams, ai i cili ka 'shokuar' në edicioni

Festivali i njohur në Itali, Sanremo ka sjellur shumë befasi këtë vit. Ka qenë këngëtari britanik, Robbie Williams, ai i cili ka ‘shokuar’ në edicionin e 67 të festivalit të muzikës ‘Sanremo’ në Itali.

Williams ka qenë i ftuari special në këtë festival ndërsa e ka lënë në një pozicion të vështirë prezantuesen e mbrëmjes, Maria De Filippi, pas performancës së tij, përcjellë zico.tv

Williams këtë e bëri pasi atij në një farë mënyre ia kërkoi moderatori tjetër i festivalit Carlo Conti, duke ia bërë me shenjë.

‘Kur mbaron një koncert, ti gjithmonë puth një fansen tënde…’ dhe këngëtari nuk ka ngurruar të afrohet dhe të puthë menjëherë Maria De Filippin e cila është befasuar nga ky gjest.

COMMENTS