Rita zbulon gjithçka (Foto)

Rita zbulon gjithçka (Foto)

Shesheli me deputetë pengon fjalimin e Mogherinit (Video)
Për flokë dhe thonj të shëndetshëm, hani këto ushqime

Këngëtarja e njohur me prejardhje shqiptare, Rita Ora, është duke marrë pjesë në xhirimet e filmit të ri ‘Fifty Shades Darker’.

Megjithatë, ajo po shfrytëzon kohën e lirë edhe për të treguar linjat seksi duke pozuar e zhveshur në pjesën e sipërme në plazhin e Malibus.

25-vjeçarja në fotografitë e publikuara nga ‘Daily Mail’ shihet teksa ka zbërthyer bluzën që kishte dhe duke zbuluar gjithçka.

Kjo nuk është hera e parë që Rita bën një gjë të tillë. Ajo vitin e kaluar kishte realizuar një fotosesion nudo me të cilin kishte ‘çmendur’ internetin.

Rita 1

Rita 2

Rita 3

COMMENTS