Rita Ora tregon datën e publikimit të këngës së re (Video)

Modelja me shami: Unë do triumfoj në industrinë e modelimit (Foto)
Kjo është bukuroshja që do ta zëvendësoj ‘Xhesikën’ (Foto)

Rita Ora ka konfirmuar edhe datën e publikimit të këngës së re.

Këngëtarja shqiptare zbuloi përmes llogarisë personale në Instagram se këtë muaj do të nxjerr klipin e ri.

Më konkretisht, prishtinasja projektin e ri do ta sjell më datën 26 maj.

“Your Song” titullohet kënga e saj re e këngëtares, e cila ka vite që nuk ka sjell ndonjë këngë të re.

“Jam shumë e emocionuar që ju konfirmoj se kënga ime e re ‘Your Song’ do të lansohet më 26 maj. Nuk më pritet që ta dëgjoni”, ka shkruar Rita në Instagram.

Ndryshe, këngëtarja do të publikojë edhe videoklipe të reja gjatë këtij viti dhe do të mbajë disa koncerte anembanë botës. /T/

COMMENTS