Rita Ora shtatzënë? Këngëtarja sqaron gjithçka! (Foto)

Publikohen imazhet e fundit të bëra tri ditë para vdekjes së Avicii (Foto)
Stresi sapo del nga burgu publikon klipin e ri me armë dhe marijuanë (Video)

Këngëtarja me origjinë nga Kosova Rita Ora nuk resht së postuari fotografi nëpër rrjete sociale duke argëtuar adhuruesit e saj. Por, këtë herë ajo ka zgjedhur që të ‘luajë’ pak me fansat.

Rita ka postuar një fotografi ku shfaqet në studio. Në pamje të parë ajo duket sikur është shtatzënë pasi barku i saj është i fryrë.

Por, Rita ka sqaruar gjithçka në foto duke shkruar ‘Është një shishe e mbushur me ujë të nxehtë, mos filloni me lajmet’.

COMMENTS