Rita Ora shkrihet për… (Foto)

Rita Ora ka pranuar edhe më herët që i pëlqen ushqimet tradicionale të shqiptare. Këngëtarja me famë botërore në një intervistë të përbashkët me reper

Rita Ora ka pranuar edhe më herët që i pëlqen ushqimet tradicionale të shqiptare. Këngëtarja me famë botërore në një intervistë të përbashkët me reperin shqiptar, Action Bronson, patën deklaruar se u pëlqejnë shumë pitet dhe flia.

Ndërsa tani përmes një fotografie në rrjetet sociale, 25 vjeçarja ka treguar se i pëlqen edhe fasulja. Ajo ka publikuar një fotografi të ushqimit të saj, mbi të cilën ka shkruar ‘E lumtur’. Dhe kur ndopesh së ngrëni s’ka se si të mos ndjehesh i lumtur.

rita-ora-shkrihet-per-ushqimet-tradicionale-shqiptare-ballina

COMMENTS