Rita Ora shfaqet si një ‘zonjë’ e vërtetë (Foto)

Ylli shqiptar me famë në botë, Rita Ora, është shfaqur tej mase elegante para paraqtijes së saj të radhës televizive. Bukuroshja në rrjetin social

Ylli shqiptar me famë në botë, Rita Ora, është shfaqur tej mase elegante para paraqtijes së saj të radhës televizive.

Bukuroshja në rrjetin social Instagram ka paralajmëruar paraqitjen e saj të re televizive në MTV sonte mbrëma.Ku ka ftuar të gjithë që ta shikojnë në këtë paraqitje të re.

Kurse, foto me të cilën Rita e bëri këtë thirrje e shfaqë atë tej mase elegante, përcjellë zico.tv.

Një dekolte transparente në pjesën lart aspak provokative me flokë të kapura me akcesorë tradicionalë dhe grim të thjeshtë, e shfaqin Ritën si një zonjë të vërtetë.

Wana know why I'm making this face?? TUNE in Tonight!!! 10pm only on @vh1 and @mtv @antmvh1 ????????

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on

COMMENTS