Rita Ora ‘rikthen’ stilin e ‘Spice Girls’ (Foto)

Ajo thotë se Beyonce dhe Gwen Stefani janë këngëtaret që i pëlqejnë më së shumti. Por transformimi i bukuroshes kosovare, Rita Ora në një ikonë tje

Ajo thotë se Beyonce dhe Gwen Stefani janë këngëtaret që i pëlqejnë më së shumti.

Por transformimi i bukuroshes kosovare, Rita Ora në një ikonë tjetër të muzikës duke u bërë një ‘anëtare’ e Spice Girls gjatë garës së muzikës ‘Boy Band’ të enjten mbrëma.

Bukuroshja 26 vjeçare kishte bërë flokët bjonde dhe kishte veshur rroba rozë duke u dukur kështu pothuajse tërësisht si njëra prej këngëtarëve të grupit të famshëm anglez.

COMMENTS