Rita Ora publikon këngën e re ‘Your Song’ (Video)

Almeda publikon pamje nga shtëpia në mesnatë, ja çfarë bënte me Tolgën (Video)
Këngëtarja e njohur merr mesazh të pazakontë: I dashuri im të dashuron (Foto)

Këngëtarja e famshme botërore me origjinë shqiptare, Rita Ora pas një kohë bukur të gjatë, ka dhënë lajmin e mirë për të gjithë fansat e saj.

Ajo ka publikuar projektin e saj më të ri, të titulluar ‘Your Song’, të cilën fansat e saj e kanë pritur me padurim.

Në lidhje me këtë projekt, Rita është shprehur përmes profilit të saj në Instagram.

‘Your Song ka gjithçka çka unë kam dashur të shpreh: është një këngë me plot pozitivitet dhe në lidhje me të ndjerit në majë të botës, sikurse gjithçka do të jetë në rregull dhe kjo është ku jeta ime është momentalisht’, ka thënë Rita.

Rita për këtë këngë ka bashkëpunuar me këngëtarin e njohur Ed Sheeran dhe Steve.

COMMENTS