Rita Ora poston foto pa grim, do t’iu befasojë (Foto)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora gjithmonë është në qendër të vëmendjes nga mediat rozë. Bukuroshja 26 vjeçare, është shumë aktive në r

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora gjithmonë është në qendër të vëmendjes nga mediat rozë.
Bukuroshja 26 vjeçare, është shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo së fundmi për fansat e saj është paraqitur krejtësisht natyrale, pa grim pa veshje elegante e pa rregulluar flokët.

Rita është paraqitur në këtë fotografi pa grim dhe me veshje sportive.

Por ajo që bie në sy është se Rita në fytyrë ka pika të cilat nuk i vërehen kur është me grim.

Megjithatë Rita ka marrë shumë komente pozitive për paraqitjen e saj të thjeshtë para fansave.

Kujtojmë se ditë më parë Rita kishte publikuar projektin e saj të fundit me videoklip ‘Your Song’.

COMMENTS