Rita Ora për Billboard shfaqet plot stil (Foto)

Rita Ora për Billboard shfaqet plot stil (Foto)

Kur Angelina Jolie pozonte ‘topless’ (Foto)
Ky është shqiptari më i pasur në botë! (Video)

Superylli shqiptar, Rita Ora, është shfaqur plot stil në imazhin e fundit.

Ajo ka pozuar për revistën Billboard, vetëm pak kohë pasi ka tërhequr vëmendje me shumë foto provokative në Instagram.

Por, megjithatë Rita shfaqet plot stil për Billboard teksa vëmendje zë tatuazhi në dorën e djathtë të saj.

Me syze të modelit të ri të Tom Ford, akcesorë të Cartier dhe veshje nga Chanel, Rita lë vulën me trendet e fundit.

Vibezin

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on

Rita Ora pritet që të publikojë së shpejti albumin e ri të saj së shpejti.

@billboard You rock 💅🏻👩🏼‍🎨

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on

COMMENTS