Rita Ora në të portokalltë tërheqëse (Foto)

Rita Ora në të portokalltë tërheqëse (Foto)

Urimi i Rita Orës për 9 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës (Foto)
Ish-e dashura e Justin Bieber ‘çmend’ fansat, zbulon gjoksin (Foto)

Ajo po e përsos pamjen e saj duke ndjekur vazhdimisht qendrat e fitnesit.

Këngëtarja e famshme Rita Ora është paraqitur të enjten mbrëma në një koncert për Krishtlindjet në Londër.

Ajo kishte veshur pantallona të lëkurës ngjyrë portokalli e po ashtu një xhemper ngjyrë portokalli.

Rita dukej e mahnitshme dhe tejet atraktive derisa edhe ka performuar në këtë ngjarje ku kishte të pranishëm edhe këngëtarë të tjerë të famshëm.

COMMENTS