Rita Ora në ballinën e revistës Marie Clair të Rusisë (Foto)

Rita Ora në ballinën e revistës Marie Clair të Rusisë (Foto)

Këngëtarja nga Deçani pranon të bëjë intervistë vetëm me pagesë (Foto)
Zhvillimet në Mitrovicë, përplasje mes pozitës dhe opozitës në Kuvend

Këngëtarja shqiptare Rita Ora është ylli kryesor i këtij muaji në revistën Marie Clair.

Ajo është në ballinën e revistës që lansohet këtë muaj në Rusi.

Këngëtarja shqiptare shfaqet e buzëqeshur, foto të cilën e ka realizuar shoku i saj Matt Irwin, siç ka bërë të ditur ajo përmes postimit në Instagram.

Rita Ora Revista

COMMENTS