Rita Ora nderohet me çmimin: ‘Artistja më e njohur ndërkombëtarisht në Kinë’

Rita Ora nderohet me çmimin: ‘Artistja më e njohur ndërkombëtarisht në Kinë’

Bashkëpunimi më i ri i Gold AG (Video)
Robert Berisha e Nora Istrefi publikojnë këtë foto (Foto)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ishte e pranishme në China Music Awards që është mbajtur në Hong Kong.

Përveç kësaj, Rita edhe njëherë bëri gjithë shqiptarët krenarë pasi në këtë ngjarje të madhe në Kinë u nderua me një çmim, përcjellë zico.tv

Lajmin e ka bërë të ditur motra e Ritës, Elena përmes një fotografie që ka postuar në rrjetet sociale.

Në këtë foto duket një statujë, ku shkruhet se Rita Ora njihet si këngëtarja ndërkombëtare më e njohur dhe më me influencë në Kinë.

COMMENTS