Rita Ora mjaft seksi në reklamën e koleksionit të të brendshmëve (Video)

Rita Ora është një ndër këngëtaret më të njohura në tregun ndërkombëtar. Suksesi i saj nuk pasqyrohet vetëm në muzikë, pasi Rita është edhe një akt

Rita Ora është një ndër këngëtaret më të njohura në tregun ndërkombëtar.

Suksesi i saj nuk pasqyrohet vetëm në muzikë, pasi Rita është edhe një aktore dhe blogere e shkëlqyer.

Si aktore e kemi parë në dy episodet e filmave ‘Fifty Shades’, gjersa së fundmi edhe në një video-reklamë të brendit të saj më të ri për të brendshme femrash, prodhuar nga Tezenis.

Këngëtarja ka publikuar një video në llogarinë personale në Instagram, përmes së cilës ka shfaqur reklamën të realizuar për këtë brend, në të cilën është shfaqur mjaft seksi.

‘Hello Miami’ është titulluar koleksioni i ri i veshjeve të brendshme nga Tezenis.

COMMENTS