Rita Ora me sy të kaltër në ballinën e revistës prestigjioze spanjolle (Foto)

Rita Ora me sy të kaltër në ballinën e revistës prestigjioze spanjolle (Foto)

Rihanna me këmishë 900 dollarë por pa xhinse në Barbados
Zyrtare: Milaim Zeka prezantuesi i ‘Zhurma Video Music Awards 12’ (Video)

Këngëtarja me famë ndërkombëtare me prejardhje nga Kosova, Rita Ora, pos në muzikë, ajo vazhdon të jetë një nga femrat më të kërkuara edhe nga revistat më prestigjioze në botë.

Rita ka pozuar së fundmi për ballinën e revistës spanjolle ‘S Moda’, ku shfaqet seksi dhe më ndryshe se çdo herë, përcjellë zico.tv

Ajo që e karakterizon Ritën në kopertinë janë sytë e saj të ‘kaltër’

Vetë Rita e ka postuar ballinën e revistës në Instagram, ndërsa e ka falënderuar atë për punën profesioniste.

rita-ora-me-sy-te-kalter-ne-ballinen-e-revistes-prestigjioze-spanjolle

COMMENTS