Rita Ora me projekt të ri, bashkëpunon me DJ e njohur (Video)

Pas suksesit me këngën 'Your Song', këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora ka paralajmëruar këngën e saj më të re. 'Lonely Together', titul

Pas suksesit me këngën ‘Your Song’, këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora ka paralajmëruar këngën e saj më të re.

‘Lonely Together’, titullohet kënga më e re nga Rita, e cila ka treguar për të gjithë fansat e saj se brenda pak ditësh do të publikojë projektin e saj.

Kësaj radhe Rita vjen në bashkëpunim me DJ-in dhe producentin suedez Avicii.

‘Më në fund po vjen. Faleminderit Avicii që po më merr në këtë rrugëtim mahnitës. Është himni im i verës! Mezi pres që ta dëgjoni të gjithë! Edhe pesë ditë!’, kishte shkruar Rita.

COMMENTS