Rita e thjeshtë!

Pse duhet të hani në orën e njëjtë çdo ditë
Pasi i tha ‘e bukur si Era’ në këngë, ja si e quan Noizy tani Erën (Foto)

Shumë e thjeshtë në pamje. Kështu është parë këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora, nëpër rrugët e Los Angelesit.

Krijuesja e hiteve botërore, teksa po shkonte te një stilist i flokëve, befasoi kalimtarët, të cilët e panë Ritën të veshur me një bluzë të kaltër dhe xhinse të gjera.

Ju përkujtojmë se Rita Ora ditë më parë ka përfunduar një set fotografish.

COMMENTS