Rikthehet Ramos (Foto)

Rikthehet Ramos (Foto)

Majlinda Kelmendi e fiton meçin e parë vetëm për 25 sekonda (Video)
Zyrtare: Cristiano Ronaldo është futbollisti më i mirë në botë (Foto/Video)

Pas një lëndimi që kishte marrë Sergio Ramos, tani është rikthyer dhe ka filluar stërvitjet për ndeshjen finale të Kupës së Botës për Klube kundër Kashimës, skuadrës japoneze, që do të luhet të dielën.

Lajm i mirë ky për Realin pasi që Ramos mungoi në gjysmëfinalen që kishin kundër Club America, për shkak të një lëndimi që kishte Ramos dhe mbrojtësi Pepe.

COMMENTS