Rikthehet Leonora Jakupi, tani përkrahë këngëtarit të njohur (Foto)

Rikthehet Leonora Jakupi, tani përkrahë këngëtarit të njohur (Foto)

Almeda sjell një foto të moçme me ‘Çënarin’ të pa publikuar më parë (Foto)
Linda Halimi: ‘Now’ do të publikohet pas Eurovisionit (Foto)

Leonora Jakupi dhe shumica e këngëtarëve të tjerë kanë filluar angazhimet e tyre për xhirimet e Vitit të Ri.

Në një fotografi të postuar nga këngëtari i njohur shqiptar, Neki Emra shohim përkrah tij edhe Leonora Jakupin kurse ata po shfaqen nga xhirimet e një emisioni për fundvit.

Përveç fotografisë Neki e ka komplimentuar shumë ëmbël Leonorën duke iu referuar si më e bukura e Shqiptarisë.

Ndryshe, Leonora dhe Neki duken që të jenë edhe miq të mirë përveç se kolegë madje ata në repertuarin e tyre kanë edhe një bashkëpunim ‘Çift dua të kem’.

COMMENTS